Marlon Williams pyta “What’s Chasing You” (WIDEO)

pobierz
pobierz
pobierz

Marlon Williams, którego latem będzie można zobaczyć na OFF Festivalu, szykuje się do wydania drugiej płyty. Do sieci trafił klip promujący wydawnictwo “Make Way For Love”.

Po nagraniu “Nobody Gets What They Want Anymore”, Marlon Williams opublikował numer “What’s Chasing You” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Za reżyserię odpowiada Martin Sagadin.

Album “Make Way For Love” ukaże się 16 lutego.

– To zasadnicze pytanie, to jedyna rzecz, którą naprawdę chcę wiedzieć o innym człowieku – wyjaśnia pytanie z tytułu piosenki Williams.

– Jak w przypadku wszystkich dobrych pytań, odpowiedź i na to jest dziecinnie prosta. Chcemy poznać obawy tych, których kochamy i jeśli nie rozwiać te obawy, to przynajmniej zrozumieć i porównać do swoich. Nie jestem przekonany, że całkowite zrozumienie niedoli innego człowieka zapewni komukolwiek szczęście, ale po prostu jestem wścibski.

Teledysk można obejrzeć poniżej.

Marlon Williams, songwriter i dysponujący niesamowitym głosem wokalista z Nowej Zelandii jest takim człowiekiem.

Nagrany i wydany w ojczyźnie debiutancki album, zatytułowany po prostu “Marlon Williams” otworzył przed nim szeroki świat. Muzyk skorzystał i kolejną płytę nagrał w Kalifornii, pod okiem Noah Georgesona (tego samego, który produkował “Clashes” Brodki).

▸ Przeczytaj również: Gorąca Camila Cabello w sesji promującej nową płytę Camila!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ