MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDavid Guetta w Polsce: Kto zagra sety przed gwiazdą?

David Guetta w Polsce: Kto zagra sety przed gwiazdą?
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

David Guetta niebawem w Polsce. Do gigantycznej imprezy z muzyką klubową w roli głównej Dj pozostało już tylko dwa tygodnie. Set znanego DJ-a poprzedzać będą występy trzech znakomitych gwiazd. Za konsolą w TAURON Arenie pojawią się Gromee, Hugel i Deepend. Znamy już kolejność setów wszystkich artystów!

Początek imprezy David Guetta Show rozkręci najbardziej popularny polski DJ i producent muzyczny – Gromee.

REKLAMA

Autor takich hitów, jak „Without You”, „Runaway” czy „Spirit”, zaprezentuje swój set w klimacie Deep House. Fani muzyki klubowej w Polsce doskonale wiedzą czego się spodziewać. Rozpoczęcie pierwszego występu zaplanowane jest na godzinę 18:45.

– Kochani, 27 stycznia w TAURON Arenie w Krakowie niesamowity gość David Guetta ma swój koncert, a ja będę miał okazję zagrać przed nim. Myślę, że spotkamy się wszyscy właśnie w tym miejscu! – zachęca Gromee.

Jako drugi, na scenie pojawi się Hugel, świeże brzmienie francuskiej muzyki klubowej. Owoc jego współpracy z Robinem Schulzem w postaci hitu „I Believe I’m Fine” zapisał się już na liście topowych utworów. Hugel nie kryje swojego zachwytu wizytą w Polsce.

– Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że mogę wam zapowiedzieć mój udział w występie Davida Guetty. To będzie szaleństwo! – podkreśla Hugel w specjalnym zaproszeniu na koncert.

Materiały promocyjne partnera

Bezpośrednio przed Davidem Guettą za konsolą pojawi się Deepend, niegdyś skład dwóch utalentowanych artystów. Pod tą nazwą kryją się autorzy takich hitów jak „Waiting for the Summer” czy znanej wersji utworu „I Hate U, I Love U”.

Od niedawna Deepend reprezentowany jest wyłącznie przez Falco i to właśnie on przyleci do Polski podkręcić atmosferę w TAURON Arenie.

Wielkie show Davida Guetty z udziałem trzech gwiazd supportujących zaplanowane jest na 27 stycznia w TAURON Arenie w Krakowie.

Bilety można nabywać poprzez strony prestigemjm.com, eBilet.pl i w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

▸ Przeczytaj również: Gorąca Camila Cabello w sesji promującej nową płytę Camila!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA