Mama Seleny Gomez przerywa milczenie na temat sporu o związek z Justinem!

Mandy Teefey Selena Gomez i Justin Bieber
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Selena Gomez i Justin Bieber w zeszłym roku dostarczali mediom mnóstwa tematów na swój temat. Matka gwiazdy, Mandy Teefey, w końcu rzuca nieco światła na rzekomy spór między nimi, odkąd piosenkarka wróciła do Justina Biebera!

Przypomnijmy, że od listopada 2017 roku krążą plotki, że Selena Gomez (25 l.) i jej matka, Mandy Teefey (41 l.), są skłócone. Powodem miał być związek Sel z Justinem Bieberem.

“Każda matka i córka mają nieporozumienia. Nigdy nie chciałam być jej menadżerem przez całe życie. Traciłyśmy czas dla rodziny, ponieważ rozmawiałyśmy tylko o interesach. Dla nikogo z nas nie było to już zabawne…” – wyznała Mandy Teefey w rozmowie z Gossip Cop zaprzeczając, że jej relacja z Seleną przestała być dla niej ważna, gdy ona i jej mąż przestali zarządzać karierą Gomez w 2014 roku.

Mandy przyznaje, że jest “niezadowolona” z powrotu córki do Justina:

“Ma 25 lat i wie, co jest dla niej dobre. Nie kontroluję jej tak, jak donosi prasa i media. Selena jest dorosła i może dokonywać własnych wyborów”.

Dumna matka Sel rozmawiała również o transplantacji nerki, którą piosenkarka przeszła latem 2017 roku, nazywając córkę “odważną i nieustraszoną”.

U Amerykanki jakiś czas temu zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia, konieczny był przeszczep – blisko połowa osób cierpiących na toczeń ma problemy z nerkami. Dawczynią była jej przyjaciółka Francią Raisa, o czym można było się dowiedzieć z Instagramu gwiazdy.

„Kiedy jesteś młoda, czujesz się niezwyciężona. Selena musiała się nauczyć, że nie była w stanie być w tym momencie typową dwudziestolatką. Byłam bardzo dumna z jej odwagi. Selena może przeżyć swoje życie jak chce tak długo, jak jest szczęśliwa, bezpieczna i zdrowa” – zdradza Mandy w rozmowie.

Przypomnijmy, że Mandy i Sel są producentami wykonawczymi serialu „13 Reasons Why” (13 powodów), który miał premierę wiosną 2017 roku. Obecnie trwają pracę nad drugim sezonem.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie.

Jej ostatni krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Revival” info=”Selena Gomez”]

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”). Ostatnio zajęta jest na planie nowego filmu Woody’ego Allena, gdzie występuje u boku Timothée’ego Chalameta i Elle Fanning.

zespoły weselne