Arrow Benjamin wypuszcza swój nowy singiel “Look At Me”

To nie lada wyczyn, aby śpiewać z Beyonce w duecie. Niewielu wokalistów, nieważne czy już doświadczonych, czy dopiero początkujących, poradziłoby sobie z takim wyzwaniem. Aby zmierzyć się z Queen Bey potrzeba naprawdę uderzającego wokalu.

Niełatwe też jest podążyć drogą Sama Smitha i Emeli Sande i pracować z piosenką stworzoną przez najgorętszego producenta na świecie. Z piosenką, która po zaledwie miesiącu od premiery miała 25 milionów wyświetleń na YouTube, była #1 na liście Airplay w Wielkiej Brytani oraz #1 w sklepie iTunes w 23 krajach.

Poznajcie Arrowa Benjamina pochodzącego z południowego Londynu, od zawsze zafascynowanego muzyką. Arrow rozpoczął pisać już w wieku 9 lat „Moja rodzina kocha muzykę. Słuchaliśmy wszystkiego, niczego nie unikaliśmy.”

Jego sytuacja na rok 2015 jest marzeniem niejednego wokalisty – ma podpisany kontrakt publishingowy i nagraniowy, a teraz występuje gościnnie w utworze „Runnin’(Lose It All)” wyprodukowanym przez laureata wielu nagród Naughty Boya. A oprócz niego w piosence można usłyszeć jedyną w swoim rodzaju Beyoncé.

Podczas swojej muzycznej podróży, Arrow pracował również z innymi utalentowanymi artystami i producentami m.in. Rudimental i Labrinth. Teraz Benjamin prezentuje własny materiał – singiel „Look At Me” został napisany na malowniczej wyspie Beguia.

Utwór pochodzi z nadchodzącej EP-ki. „Look At Me opowiada historię o tym jak możemy polegać na miłości i zaufaniu. Moja muzyka powstaje z i dzięki miłości i nie mogę się doczekać aż podzielę się nią z całym światem.” – komentuje Arrow.

POSŁUCHAJ SINGLA
ARROW BENJAMIN – LOOK AT ME

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!