Emily Ratajkowski znów szokuje. Pozuje N*GO jak Narodziny Wenus!

Kontrowersyjna modelka, nazywaną "światową lalunią", znów znalazła się w centrum uwagi.

Emily Ratajkowski znów szokuje. Pozuje NAGO jak Narodziny Wenus!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Emily Ratajkowski na Instagramie zamieściła odważne zdjęcie. Modelka pokazała n*gie zdjęcie. Gwiazda wygląda zjawiskowo. Ależ ona ma ciało!

Emily Ratajkowski (26 l.) pozuje n*go jak Narodziny Wenus z obrazu Botticellego. I choć wygląda wspaniale, pozując nago w myśl tego dzieła sztuki – gwiazda znalazła się w centrum uwagi.

Amerykańska modelka i aktorka, nie pierwszy raz pokazała swoją niesamowitą figurę. Na zamieszczonym zdjęciu na Instagramie pozuje nago niczym replika obrazu z XV wieku Sandro Botticellego – Narodziny Wenus.

Wnet gwiazda została porównana do niemieckiej modelki, Heidi Klum. Bowiem zdjęcie Emily zostało opublikowane zaledwie dzień później, jak 44-letnia Klum zamieściła zdjęcie przedstawiające ją jako takie samo popularne dzieło sztuki w sesji promocyjnej dla niemieckiego magazynu Next Top Model.

Chociaż różnica między Emily a Heidi to prawie dwadzieścia lat, musimy przyznać, że Heidi wygląda równie dobrze, jak jej młodsza koleżanka z branży!

Właścicielka nie tylko doskonałej figury, ale i wspaniałych, długich włosów, Emily Ratajkowski właśnie stała się twarzą marki Kérastase, produkującej kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Emily Ratajkowski urodziła się 7 czerwca 1991 roku w Londynie. Wychowała się w rodzinie artystycznej, jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley.

Jej ojciec ma polskie korzenie, a matka jest Żydówką. Większość dzieciństwa spędziła w Irlandii, Kalifornii i na Majorce − często zmieniała miejsce zamieszkania z powodu podróży rodziców. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek Ford Models, równolegle z pracą modelki ukończyła szkołę średnią. Występowała głównie w kampaniach firm odzieżowych.

Większą rozpoznawalność przyniosła jej naga sesja do magazynu Treats!, później pojawiła się w teledysku do utworu „Blurred Lines” Robina Thicke i „Love Somebody” zespołu Maroon 5.

Emily Ratajkowski na Instagramie

Heidi Klum na Instagramie

Emily Ratajkowski ZDJĘCIA

https://www.instagram.com/p/Bc2ozkslQxf/

https://www.instagram.com/p/BcU9zDKlzp5/?taken-by=emrata

View this post on Instagram

🇮🇹 #ravello

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

La Sirena

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

📷@tremendy

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

zespoły weselne