Iron Maiden: Dwa koncerty w Polsce (data, miejsce, bilety)

Iron Maiden
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Iron Maiden ogłosił drugi koncert w naszym kraju. Heavymetalowa kapela wystąpi dwukrotnie w TAURON Arenie Kraków – 27 i 28 lipca 2018 roku. Gościem specjalnym będzie Tremonti, który dołączy do Iron Maiden także we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii i na Chorwacji.

Koncerty Iron Maiden odbędą się w ramach trasy “Legacy Of The Beast”. Pomysł na tournée został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie.

Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą “światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat 80. z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.

– Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów – wyjaśnia menedżer kapeli, Rod Smallwood.

– Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani.

Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu. Wizerunek tej trasy – pełnej historii i hitów – zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy “Legacy Of The Beast”, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem!

Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety na koncert Iron Maiden w Krakowie trafią do sprzedaży w piątek, 19 stycznia o 10.00.

Członkowie fan clubu Iron Maiden mogą kupić bilety w ekskluzywnej przedsprzedaży od środy, 17-tego. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 18 stycznia 10.00 – 22.00.

▸ Przeczytaj również: The Black Eyed Peas bez Fergie (posłuchaj kawałka Street Livin’)

zespoły weselne