MUZOTAKTNEWSYMuzykaSuper Bowl: Carrie Underwood i Ludacris śpiewają dla futbolistów

Super Bowl: Carrie Underwood i Ludacris śpiewają dla futbolistów
S

REKLAMA
REKLAMA

Amerykańska gwiazda country, Carrie Underwood, zaprezentowała nowy utwór, który zrealizowała z okazji nadchodzącego Super Bowl. W nagraniu wspiera ją Ludacris.

Już od pewnego czasu wiadomo, że w przerwie meczu Super Bowl wystąpi Justin Timberlake, a Pink zainauguruje futbolowe święto wykonując hymn USA.

REKLAMA

Z kolei Carrie Underwood nagrała piosenkę, która towarzyszyć będzie transmisji finałowej rozgrywki NFL na kanale NBC. Numer nosi wymowny tytuł “The Champion”. W utworze gościnnie pojawia się raper, Ludacris. Inspirujący utwór można znaleźć na Spotifyu.

– Kiedy tworzyliśmy “The Champion” myśleliśmy o tym, by opowiedzieć o sportowcach, będących swojej szczytowej formie, ale także o zwykłych ludziach i ich codziennym życiu – wyjaśnia Carrie Underwood.

– Mamy nadzieję, że te słowa zainspirują ludzi, by przekraczali swoje granice, by pokonywali przeciwności, zwyciężali i zdobywali to, czego pragną. W każdym z nas jest mistrz.

Autorami kawałka są Carrie i Ludacris, których wsparli Brett James i Chris DeStefano. Za produkcję odpowiada Jim Jonsin. Mecz Super Bowl rozegrany zostanie 4 lutego na U.S. Bank Stadium w Minneapolis.

Carrie Underwood to countrypopowa piosenkarka i aktorka w jednej osobie.

Na koncie ma 3 nagrody Grammy i 65 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Jej ostatni album to “Storyteller” z 2015 roku.

Ludacrisa ostatnio można było oglądać w filmach “Szybcy i wściekli 8” i “Ride”. Niedawno zajęty był na planie “Superstition: The Rule of 3’s”. Gwiazdor, który naprawdę nazywa się Chris Bridges w marcu 2015 wydał ostatni album “Ludaversal”.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA