MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytySelena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?
S

Znamy szczegóły nowej płyty 25-letniej gwiazdy!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Miliony fanów czeka na nowy album 25-letniej gwiazdy. Kiedy Selena Gomez wyda nową płytę? I co na niej usłyszymy? Sprawdź pierwsze doniesienia na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez od pewnego czasu zapowiada trzeci studyjny krążek, chociażby takimi singlami jak: Bad Liar czy Fetish przy współpracy Gucci Mane.

REKLAMA

Premiera nowej płyty gwiazdy ma nastąpić w pierwszej połowie tego roku. Jeden z współautorów kompozycji, które znajdą się na nadchodzącej płycie wokalistki, właśnie wypowiedział się na temat nowych produkcji 25-latki.

Selena Gomez nowa płyta: wypowiedź Justina Trantera

„Szczerze mówiąc znam tylko te rzeczy, których częścią byłem, nie mogę zatem wypowiadać się na temat wszystkiego, co Selena szykuje, ale wydaje mi się, że w przypadku muzyki Seleny każdy wie, że będzie wyprzedzać swoje czasy” – zdradził Justin Tranter w wywiadzie dla EW.

Materiały promocyjne partnera

“Będzie przekraczać granicę, a to, że ma magiczną barwę głosu – i najlepszy na świecie gust – sprawi, że wszystko się połączy w jedną całość” – dodał Tranter.

Przypomnijmy, że 37-letni Justin Tranter jest współautorem kompozycji, które znajdą się na nowym krążku Seleny Gomez. Odpowiada m. in. za kilka utworów z ostatniego albumu “Revival” – “Hands to Myself” czy “Good For You”.

Na swoim koncie ma także współpracę z z Britney Spears, Gwen Stefani, Fifth Harmony czy Julią Michaels.

„Za każdym razem, gdy mam przyjemność z nią przebywać, jest pełną radości i inspirującą osobą. Jest jedną z najlepszych i najbardziej słodkich osób. To wszystko, co mogę powiedzieć!” – dodał Justin.

Piosenkarka niedawno gościła też w brytyjskim programie Nicka Grimshaw, w BBC Radio 1. Jak Selena Gomez odpowiedziała na pytanie dotyczącego nowego albumu?!

„Nie ma żadnych być może, jest album” – powiedziała wokalistka.

„Myślę, że mogę to szczerze powiedzieć, ludzie wiedzą, jaki rok jest za mną, włożyłam swoje serce w muzykę. Chciałam, żeby była świeża, nie chodzi mi o listy przebojów ani liczby. Zależało mi na tym, żeby zobaczyć, co kreatywnego mogę zrobić dla mojej muzyki” –  wyznała w rozmowie gwiazda.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie.

Jej ostatni krążek, “Revival”, miał premierę w 2015 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Revival” info=”Selena Gomez”]

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii “Sąsiedzi 2” oraz obrazie “The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka “W niepewnym boju” (“In Dubious Battle”).

Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial “Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello – Oto 5 powodów dlaczego warto kupić debiutancki album!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA