Kim Kardashian i Kanye West rodzicami! Znamy płeć

Kim Kardashian i Kanye West zostaną rodzicami przed Gwiazdką
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kim Kardashian West (37 l.) i Kanye West (40 l.) po raz trzeci zostali rodzicami. Dziecko urodziła surogatka.

Surogatka urodziła gwiazdorskiej parze córkę. W poniedziałek (15 stycznia) tuż po północy na świat przyszła córka Kim Kardashian. Ważyła 3340 gramów. Informację na swojej stronie przekazała szczęśliwa mama Kim.

“Kanye i ja z radością ogłaszamy narodziny naszej zdrowej, pięknej córeczki” – czytamy w komunikacie.

Jesteśmy niewiarygodnie wdzięczni surogatce, która spełniła nasze marzenia dzięki największemu darowi, jaki można było ofiarować, a także wspaniałym lekarzom i pielęgniarkom za ich szczególną opiekę”.

37-letnia celebrytka i 40-letni raper we wrześniu 2017 roku ogłosili, że korzystają z usług surogatki. Para pobrała się w 2014 roku. Małżonkowie wychowują już dwójkę dzieci – 4-letnią North i 2-letniego Sainta.

Kim Kardashian znana jest przede wszystkim jako gwiazda programu reality “U Kardashianów”.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy.

Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego dorobek zamyka album “The Life of Pablo” z lutego 2016 roku. Ostatnio głośno o nim w kontekście jego związku z Kim Kardashian i załamaniach nerwowych.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!