200 milionów dolarów za koncerty Bruno Marsa

Bruno Mars
Bruno Mars (fot. materiały prasowe) (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Bruno Mars może mówić o kolejnym sukcesie. Jego wciąż trwająca trasa “24K Magic World” przyniosła już 200 milionów dolarów.

Tournée promujące najnowszą płytę gwiazdora “24K Magic” rozpoczęła się wiosną 2017 roku.

W marcu 2017 Amerykanin przyleciał do Europy, gdzie występował do połowy czerwca. Dalej w lipcu zaczęły się koncerty w Ameryce Północnej, które zwieńczyły cztery show w Los Angeles.

W listopadzie artysta przeniósł się do Ameryki Południowej. Wszystkie występy z 2017 roku przyniosły 200 milionów dolarów dochodu.

Na 2018 rok Bruno Mars ma zaplanowanego kolejne koncerty – najbliższe w obydwu Amerykach, w marcu w Australii i Nowej Zelandii, następnie w Azji.

W czerwcu Bruno Mars wraca do Europy, gdzie będzie śpiewał też na festiwalach. Ostatni show zaplanowano 14 lipca w londyńskim Hyde Parku. Nieco wcześniej Bruno Mars zawita do Polski i będzie gwiazdą festiwalu Open’er.

Bruno Mars ma na koncie 5 statuetek Grammy i ponad 100 milionów sprzedanych płyt.

Zadebiutował w 2010 roku longplayem “Doo-Wops & Hooligans”. Druga płyta Amerykanina to “Unorthodox Jukebox” z grudnia 2012 roku. W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór “Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu.

Najnowszy album Bruno Marsa, “24K Magic”, miał premierę w listopadzie 2016 roku. Niedawno wypuścił remiks swojej piosenki “Finesse” z udziałem wschodzącej gwiazdy rapu, Cardi B.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne