Johnny Depp dołączy do zespołu Marilyn Manson?

Johnny Depp dołączy do zespołu Marilyn Manson?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marilyn Manson zasugerował w mediach społecznościowych, że jego dobry kumpel, gwiazdor kina Johnny Depp dołączy do składu jego zespołu.

– Johnny Depp rozważa pozycję gitarzysty – napisał na Twitterze rockman. – Brzmi nieźle, prawda?

Panowie mieli już okazję współpracować. Aktor znany z serii “Piraci z Karaibów” wystąpił w ostatnich teledyskach grupy Marilyn Manson – “Say10” oraz “Kill4Me”. Ponadto zagrał gościnnie w utworze “You’re So Vain” z płyty “Born Villain” (2012).

Muzyka rockowa nie jest zresztą obca Deppowi. Z Alice Cooperem i Joe Perrym (Aerosmith) tworzy zespół The Hollywood Vampires, który 12 czerwca 2018 roku zagra na warszawskim Torwarze.

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku.

Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. Najnowszy longplay “Heaven Upside Down” miał premierę 6 października 2017 roku.

Johnny’ego Deppa niedawno można było podziwiać w filmie “Morderstwo w Orient Expressie”. Aktor ostatnio zajęty był na planie serialu “Labyrinth”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne