Eminem: YouTube kupił film Bodied

Eminem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

YouTube nabył prawa do satyrycznego hiphopowego filmu “Bodied”, którego producentem jest Eminem.

Bohaterem jest uczeń ostatniej klasy, Adam Merkin, który niespodziewanie staję się gwiazdą pojedynków rapowych. Sukces chłopaka wywołuje oburzenie podziemnej sceny hiphopowej w Oakland.

W obsadzie znaleźli się Calum Worthy, Jackie Long, Shoniqua Shondai, Walter Perez i Rory Uphold, a także znani z rapowych bitew Dizaster, Dumbfoundead, Hollow Da Don czy gwiazdor mediów społecznościowych, Charlamagne Tha God.

Eminem pracował z cenionym twórcą teledysków, Josephem Kahnem (Dr. Dre, U2, Lady Gaga, Missy Elliot), dla którego to pełnometrażowy reżyserski debiut.

Scenariusz napisał raper, Alex Larsen znany też jako Kid Twist.

Premiera planowana jest na ten rok.

Eminem to jeden z największych hiphopowych artystów. Zadebiutował w 1996 roku longplayem “Infinite” (1996).

Na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Jego najnowszy album, “Revival”, trafił do rąk fanów 15 grudnia 2017 roku. Na krążku gościnnie pojawiają się Beyoncé, Kehlani, Alicia Keys, Pink i Ed Sheeran a także X Ambasadors, Skylar Grey i Phreshner.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

https://www.youtube.com/watch?v=eID2cEN3J1g

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!