Paul McCartney i Muse grają The Beatles (WIDEO)

Paul McCartney i Muse grają The Beatles (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paul McCartney i muzycy Muse postanowili zmierzyć się z utworem The Beatles.

Wokalista Muse, Matt Bellamy i perkusista Dominick Howard powołali do życia cover band The Beatles i nazwali go Dr. Pepper’s Jaded Hearts Club Band. W składzie znalazł się również Miles Kane z The Last Shadow Puppets.

Podczas występu w niewielkim klubie, do rockmanów dołączył Paul McCartney. Razem wykonali “Helter Skelter”, a jak sobie poradzili można sprawdzić poniżej.

Koncert Dr. Pepper’s Jaded Hearts Club Band odbył się w ramach imprezy zorganizowanej przez córkę McCartneya, Stellę.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to “New” z października 2013 roku.

Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame – w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Ostatnio gościł na albumie “Give More Love” Ringo Starra i “Concrete and Gold” Foo Fighters.

Trio Muse, któremu przewodzi Matthew Bellamy zadebiutowało w 1999 roku albumem “Showbiz”.

Popularność przyniosły grupie pochodzące z krążka numery “Uno” i “Sunburn”. Jeszcze lepiej na listach przebojów radziły sobie utwory “New Born”, “Bliss” i “Plug In Baby”, które trafiły na wydany 2 lata później, drugi longplay bandu “Origin of Symmetry”. Przełom przyszedł w 2003 roku wraz z trzecim długogrającym wydawnictwem “Absolution”.

Płyta, na której znalazły się nagrania “Time Is Running Out” i “Hysteria” zadebiutowała na 1. miejscu notowania UK Charts. Kolejne albumy bandu to “Black Holes and Revelations” (2006), “The Resistance” (2009), “The 2nd Law” (2012) i ostatni “Drones” (2015).

[buybox-widget category=”music” name=”Drones” info=”Muse”]

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

https://www.instagram.com/p/BeChOeoBUKo/

https://www.instagram.com/p/BeC3DIQAzR2/

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!