Zobacz teledysk do piosenki Jorja Smith i Stormzy’ego

Wschodząca gwiazda neo-soulu, Jorja Smith, opublikowała teledysk, który powstał do jej wspólnego nagrania ze Stormzym.

Utwór nosi tytuł “Let Me Down”. Wideo do kawałka nakręcił Hector Dockrill, który pracował już ze Jorja Smith przy “On My Mind”. W klipie widzimy wokalistkę w roli płatnej zabójczyni, która czai się na pewnego baletmistrza.

– Kiedy dostałem streszczenie scenariusza, pomyślałem o Bondzie – mówi reżyser. – Stworzyliśmy z Jorją silną kobiecą postać w całkowicie fikcyjnym świecie.

Fabularyzowany obrazek można obejrzeć poniżej.

Jorja Smith na koncie ma Brits Critics Choice Award.

Jej głos można było usłyszeć na płycie Drake’a “More Life”. Angielka zajęła 4. miejsce w plebiscycie BBC Sound Of 2017. Wydała dotąd jedna EP-kę “Project 11” (2016).

Stormzy, czyli naprawdę Michael Omari, określany jest grime’owym fenomenem, talentem na miarę legend tej odmiany hip-hopu, Dizzee’ego Rascala czy Wileya. Poza milionem sprzedanych singli na całym świecie, w tym hitem “Shut Up”, który na Wyspach został złotym singlem. Stormzy może pochwalić się ponad 110 milionami odsłon jego kanału na YouTubie.

▸ Przeczytaj również: Justin Timberlake zaprezentował nowy utwór i futurystyczny teledysk!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!