Dlaczego Keith Urban nie chce wystąpić w serialu Wielkie Kłamstewka?

Wielkie kłamstewka Big Little Lies - Music From The HBO Limited Series
Wielkie kłamstewka

Nicole Kidman przyznała, że jej mąż, gwiazdor country Keith Urban, nie jest zainteresowany występem w serialu “Wielkie Kłamstewka”.

Dziennikarze i widzowie mieli nadzieję, że może wkrótce zobaczą razem na akranie australijską aktorkę i amerykańskiego wokalistę. Nicole Kidman rozwiała jednak ich nadzieje.

– Prawdę mówić, nie sądzę, by gościnny udział w jednym z moich projektów w ogóle go interesował – przyznała gwiazda ekranu.

Choć Urban ma na koncie nominację do Złotego Globa za piosenkę “For You” do filmu “Akt odwagi”, dotąd nie spróbował swych sił w aktorstwie.

Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 11 lat. Przeprowadzka do metropolii ma też pomóc ich córkom Sunday (9 lat) i Faith (6 lat) w zdobyciu lepszej edukacji.

Keith Urban wydał 10 studyjnych albumów, cztery kompilacje i ponad 40 singli. Jego największym sukcesem jest płyta “Be Here” (2004), która w USA czterokrotnie pokryła się platyną.

Niedawno Nicole Kidman mogliśmy oglądać w serialu “Wielkie kłamstewka” – rola jednej z mieszkanek urokliwej miejscowości skrywającej mroczne sekrety przyniosła jej statuetkę Emmy. Ostatnio laureatkę Oscara można było oglądać w Polsce w filmie “Na pokuszenie” Sofii Coppoli.

Przypomnijmy, że powstanie 7 kolejnych odcinków “Wielkich kłamstewek”. W nowej odsłonie do swych ról wracają Nicole Kidman i Reese Witherspoon, które też będą producentkami wykonawczymi. Spodziewane jest, że w obsadzie ponownie znajdą się również Shailene Woodley, Alexander Skarsgard i Laura Dern. Ponadto scenariusz ponownie napisze David E. Kelley. Andrea Arnold (“American Honey”) stanie za kamerą wszystkich nadchodzących epizodów.

Bohaterkami serialu “Wielkie kłamstewka” są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

Produkcja powstała na podstawie powieści Liane Moriarty.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

#GraffitiUWorldTour

A post shared by Keith Urban (@keithurban) on

zespoły weselne