Tomasz Schuchardt i tańczący chłopak w teledysku grupy Coma

Zespół Coma zaprezentował nowy teledysk, w którym wystąpił uznany polski aktor, Tomasz Schuchardt.

Wideo powstało do nagrania “Proste decyzje”. Utwór został wybrany na kolejnego singla z albumu “Metal Ballads vol.1” decyzją fanów. To wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy.

– Po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana, odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić – mówi o piosence Piotr Rogucki.

W teledysku Tomasz Schuchardt wciela się w chłopca uwielbiającego break dance (grają go bracia Maciek i Mateusz Brożkowie). W obsadzie klipu znalazł się również Henryk Niebudek jako dyrektor i Anna Kłos – Kleszczewska w roli matki. Za kamerą stanął Tadeusz Śliwa, a z efektem można zapoznać się poniżej.

Płyta “Metal Ballads vol. 1” ukazała się w październiku 2017 roku.

Coma to jedna z najpopularniejszych rockowych formacji na polskiej scenie.

Pochodząca z Łodzi ekipa zasłynęła singlami “Spadam” i “Leszek Żukowski”. Poprzedni, mający platynowy status tzw. “Czerwony album” pochodzi z października 2011 roku (zestaw doczekał się anglojęzyczna wersji “Don’t Set Your Dogs On Me” w 2013 roku). Na koncie mają 6 Fryderyków i 6 utworów, które dotarły do top 10 Listy Przebojów Trójki, w tym numer 1 “Los cebula i krokodyle łzy”.

Tomasz Schuchardt, znany z roli Eugeniusza Bodo, ostatnio wystąpił w filmach “Ach śpij kochanie” czy “Cicha noc”. Zajęty był też na planie serialu “Nielegalni”.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran wybierze rodzinę zamiast muzyki?

zespoły weselne