MUZOTAKTNEWSYMuzykaJennifer Lopez szykuje nowy przebój z pomocą Skrilleksa

Jennifer Lopez szykuje nowy przebój z pomocą Skrilleksa
J

REKLAMA
REKLAMA

Jennifer Lopez szykuje nowy, potencjalny przebój. Gwiazda przy pracy nad piosenką zadbała o odpowiednich współpracowników.

Jennifer Lopez (wokalistka i aktorka) zaangażowała wziętego producenta, Skrilleksa. Niezatytułowaną piosenkę zaprezentowała premierowo na żywo podczas imprezy Calibash w Los Angeles. Amatorski zapis z wykonaniem energicznego kawałka w latynoskim klimacie można sprawdzić poniżej.

Przy okazji artystka obiecała publiczności, że numer doczeka się remiksu w wykonaniu Calvina Harrisa.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

REKLAMA

W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Gwiazda potwierdziła też udział w romantycznej komedii „Second Act” oraz gościnny występ w serialu „Will i Grace”.

Choć na koncie ma wyłącznie jeden album studyjny, Skrillex należy do najpłodniejszych artystów swojego pokolenia. Przez lata skupiał się na wydawaniu krótszych form muzycznych, co zaowocowało kilkunastoma EP-kami z autorskim materiałem, singlami i remiksami.

Współpracował z takimi artystami jak A$AP Rocky, Damian Marley, Ellie Goulding, Pusha T, Elliphant czy Korn. W 2015 wydał z Diplo pod szyldem Jack Ü zestaw „Skrillex and Diplo Present Jack Ü”. W 2016 roku nagrał z Rickiem Rossem piosenkę „Purple Lamborghini” do kinowej superprodukcji „Legion samobójców”.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran wybierze rodzinę zamiast muzyki?

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA