MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNetflix zapłacił 39 milionów za poprawki projektów z Kevinem Spaceyem

Netflix zapłacił 39 milionów za poprawki projektów z Kevinem Spaceyem
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Skandal wokół osoby Kevina Spaceya kosztował Netflix 39 milionów dolarów.

Platforma Netflix musiała skorygować scenariusze dwóch projektów, w których udział brał Kevin Spacey. Przede wszystkim zmieniono ostatnie odcinków serialu “House of Cards”, w którym nie zobaczymy już granego przez aktora Franka Underwooda.

REKLAMA

Ponadto Netflix nakręcił ze Spaceyem film “Gore”, którego bohaterem jest pisarz, dramaturg i polityk Gore Vidal, który także trzeba było napisać od nowa. Poprawki kosztowały 39 milionów dolarów.

Przypomnijmy, że afera z Kevinem Spaceyem, zaczęła się, gdy Anthony Rapp (“Star Trek: Discovery”) ujawnił, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje.

Materiały promocyjne partnera

Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Wkrótce jednak pojawiły się też inne oskarżenia, m.in. od współpracowników z planu “House of Cards” czy pracowników londyńskiego The Old Vic Theatre, którego Kevin Spacey był dyrektorem.

Netflix zawiesił współpracę z aktorem podczas prac nad szóstym i jak się okazało ostatnim sezonem “House of Cards”, a Sony Pictures postanowiło wyciąć go z filmu “Wszystkie pieniądze świata”. Kevin Specey zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego.

▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran wybierze rodzinę zamiast muzyki?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA