MUZOTAKTNEWSYFilmKolejne "Jumanji" w planach

Kolejne “Jumanji” w planach
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Obraz “Jumanji: Przygoda w dżungli” okazał się kasowym hitem, więc studio Sony już przymierza się do realizacji kolejnej części.

Sequel obrazu z 1995 roku zarobił na całym świecie blisko 770 milionów dolarów, czyli więcej niż ostatnia odsłona przygód Jamesa Bonda, “Skyfall”. Tym samym jest to – nie wliczając serii o Spider-Manie – najbardziej dochodowa produkcja Sony.

REKLAMA

Nic więc dziwnego, że wytwórnia szykuje nową część. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem następcy “Jumanji: Przygoda w dżungli” doczekamy się za niespełna 2 lata. Premiera wstępnie planowana jest na Gwiazdkę 2019 roku.

Oficjalnie jednak te informacje nie zostały jeszcze potwierdzone.

W “Jumanji: Przygoda w dżungli” zamiast znanej z oryginału z lat 90. planszówki mamy klasyczną grę wideo z lat 90., a dzieciaki zamieniają się w bohaterów z gry.

Materiały promocyjne partnera

Na ekranie śledzimy przygody Spencera, który zostaje wielkim odkrywcą (Dwayne Johnson), Fridge’a, który okazuje się małym geniuszem (Kevin Heart), Bethany, która zmieniła się w profesora (Jack Black) i Marthę, której przypadła rola wojowniczki (Karen Gillan). W obsadzie znaleźli się również Nick Jonas i Bobby Cannavale. Za reżyserię odpowiada Jake Kasdan.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

https://www.youtube.com/watch?v=8CzkaEX3gPc

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA