Justin Timberlake ostro w nowym klipie budzi skrajne emocje!

Justin Timberlake zaprezentował jeszcze jedną piosenkę i teledysk promujący jego nadchodzący album, “Man of the Woods”. Wcześniej poznaliśmy “Filthy” i “Supplies”.

Teraz popowy Justin Timberlake zaprezentował kawałek “Say Something”, w którym wspiera go gwiazdor country Chris Stapleton.

Pop-rockowemu nagraniu o ciepłym akustycznym brzmieniu i z porywającymi chórkami towarzyszy wideo ukazujące muzyków grających na gitarach w pięknym, dużym budynku. Za reżyserię odpowiada Arturo Perez Jr. Z efektem można zapoznać się poniżej.

“Say Something” zapowiada album “Man of the Woods”, który ukaże się 2 lutego. Nad brzmieniem czuwali The Neptunes i Timbaland. Gościnnie usłyszymy również Alicię Keys w kawałku “Morning Light”.

Dwa dni po premierze longplaya popowy wokalista wystąpi w przerwie finału NFL na U.S. Bank Stadium w Minnesocie.

Oto tracklista Justin Timberlake – “Man of the Woods”:

1. Filthy
2. Midnight Summer Jam
3. Sauce
4. Man of the Woods
5. Higher, Higher
6. Wave
7. Supplies
8. Morning Light (featuring Alicia Keys)
9. Say Something (featuring Chris Stapleton)
10. Hers (Interlude)
11. Flannel
12. Montana
13. Breeze Off the Pond
14. Livin’ Off the Land
15. The Hard Stuff
16. Young Man

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem ‘N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem “Justified”.

W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek “FutureSex/LoveSounds” promowany singlami “SexyBack” czy “What Goes Around… Comes Around”. W 2014 roku Amerykanin wydał płyty “The 20/20 Experience” i “The 20/20 Experience – 2 of 2”. Każdy z solowych longplayów Timberlake’a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Timberlake prowadzi też karierę aktorską. Ostatni fabularny film z jego udziałem to “Wonder Wheel” Woody’ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!