Jack White zakazuje używania komórek na koncertach

Rockman postanowił więcej nie tolerować telefonów komórkowych na swoich koncertach.

The Raconteurs Jack White pracuje nad kolejną płytą solową
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jack White zamierza całkowicie zakazać używania komórek i tabletów. – Żadnych zdjęć czy sprzętów rejestrujących – zapowiada.

– Sądzimy, że spodoba wam się odklejenie na chwilę od gadżetów i doświadczanie muzyki, dzielenie się miłością do niej OSOBIŚCIE – argumentuje w oficjalnym komunikacie Jack White.

White uprzedza, że wszystkie telefony i urządzenia nagrywające będą zamykane w specjalnych futerałach firmyYondr. Korzystanie z komórek i innych gadżetów będzie możliwe wyłącznie w specjalnie wydzielonej, znajdujące się poza salą koncertową strefie.

23 marca ukaże się nowy album Jacka White’a, “Boarding House Reach”. Amerykanin opublikował już dwa kawałki – “Connected by Love” i “Respect Commander”. Obydwa można znaleźć na Spotifyu.

Oto tracklista “Boarding House Reach”:
1. Connected By Love
2. Why Walk A Dog?
3. Corporation
4. Abulia and Akrasia
5. Hypermisophoniac
6. Ice Station Zebra
7. Over and Over and Over
8.Everything You’ve Ever Learned
9. Respect Commander
10. Ezmerelda Steals The Show
11. Get In The Mind Shaft
12. What’s Done Is Done
13. Humoresque

Jack White to amerykański rockman o polskich korzeniach.

Rodzina jego matki pochodziła z Polski, on sam urodził się w Detroit. Sukces i uznanie zdobył, współtworząc duet The White Stripes, którego przebój “Seven Nation Army” wybrzmiewa na wszystkich stadionach sportowych. Artysta współtworzy również kapele The Raconteurs i The Dead Weather, oraz stoi na czele wytwórni Third Man. Ostatnio otrzymał nominację do Grammy za nagrany z Beyoncé numer “Don’t Hurt Yourself”. Jego ostatni solowy longplay to “Lazaretto” z czerwca 2014 roku.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!