Charlie Puth: Nowa płyta “Voicenotes” ukaże się już w maju!

Jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia już 11 maja wydaje nowy album pt. "Voicenotes".

Charlie Puth: Nowa płyta
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Charlie Puth ustalił nową datę premiery nadchodzącego albumu zatytułowanego “Voicenotes”.

Nowy longplay “Voicenotes” Charlie Puth wyda 11 maja. Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży w Polsce i na całym świecie!

Na krążku znajdą się hity ostatnich miesięcy: “Attention”, który w Polsce pokrył się już podwójną platyną, “How Long”, który podbija rozgłośnie radiowe na całym świecie oraz nastrojowy “If You Leave Me Now” nagrany z zespołem Boyz II Men.

Charlie Puth ma na koncie trzy nominacje do Grammy, nagrody Billboardu, MTV oraz Teen Choice Awards.

Zasłynął przebojem “See You Again” nagranym z Wizem Khalifą do filmu “Szybcy i wściekli 7”. Singel spędził 12 tygodni na szczycie Billboard Hot 100. W sumie piosenka zameldowała się na pierwszym miejscu podsumowań w aż 90 krajach, a wideoklip do niej obejrzano ponad 2 miliardy razy!

Debiutancką płytę, “Nine Track Mind”, artysta wydał w styczniu 2016 roku. Dzieło pokryło się w USA patyną. Współpracował też z Meghan Trainor i Seleną Gomez.

[buybox-widget category=”music” name=”Nine Track Mind” info=”Charlie Puth”]

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

Zapowiedzią nowego materiału jest singel “Attention” (ponad 678 mln odsłon), balansujący między ulubionymi gatunkami wokalisty i kompozytora – popem i r’n’b.

Plotkarskie media donosiły, że “Attention” może być o aktorce, wokalistce i modelce Belli Thorne, byłej dziewczynie Charliego.

Na nowej płycie znajdą się też m.in. kolejny singel “How Long” oraz nastrojowy utwór “If You Leave Me Now” nagrany z grupą Boyz II Men.

zespoły weselne