Mandaryna wystąpiła po latach! Sprawdź jak zaśpiewała (WIDEO)

Mandaryna wróciła na scenę muzyczną. Piosenkarka wystąpiła 27 stycznia po raz pierwszy od kilku lat na scenie. Na MUZOTAKT.pl możecie sprawdzić fragment z występu we wrocławskim klubie HAH.

Na początku stycznia Mandaryna ogłosiła wielki powrót na scenę muzyczną. Jak obiecała tak się stało. 39-letnia artystka zagrała właśnie swój pierwszy koncert od lat we wrocławskim klubie HAH. Poniżej możecie sprawdzić jak Mandaryna wykonała swój wielki hit Ev’ry Night.

W najbliższych planach gwiazda zagra kolejne koncerty oraz wyda nowy singiel.

2 lutego wystąpi w Krakowie, w klubie Hush Live, 14 kwietnia w Poznaniu (HAH), 9 czerwca w Sopocie (HAH) i 22 września w Katowicach (HAH).

Przypomnijmy, że szerszej publiczności Mandaryna dała się pierwszy raz poznać jako tancerka grupy Ich Troje i partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego.

W 2004 roku rozpoczęła solową karierę muzyczną. Wydała cover utworu „Here I Go Again” z repertuaru Whitesnake. Jej dwie pierwsze płyty, “Mandaryna.com” i “Mandarynkowy sen”, spotkały się z sukcesem komercyjnym w Polsce. Drugi album trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Na albumie znalazła się m. in. dyskotekowa wersja „You Give Love a Bad Name” zespołu Bon Jovi, wydana jako kolejny singel.

Mandaryna skandale!

W 2005 roku wywołała skandal medialny swoim występem na festiwalu sopockim, gdzie została skrytykowana za brak umiejętności wokalnych podczas śpiewania utworu „Ev’ry Night”. Po dwóch latach gwiazda zapowiedziała wydanie kolejnej nowej płyty. W lipcu 2007 roku ukazał się singel „Heaven”. Piosence towarzyszył kolejny skandal, bowiem uznana została za plagiat utworu „Jump” z repertuary Madonny.

W 2009 roku wydała swoją trzecią płytę “AOK”. Przy albumie pracowali znani producenci muzyczni z Bad Logic oraz amerykański DJ i remixer Josh Harris. Jednak album mimo kilku zdobytych nagród nie okazał się sukcesem komercyjnym i nie wszedł na listę sprzedaży w Polsce.

Mandaryna koniec kariery muzycznej!

Latem 2012 roku wokalistka zaprezentowała utwór „Bring the Beat”, utrzymany w stylu dance z elementami dubstepu. Singiel był zapowiedzią czwartego albumu piosenkarki, który do dnia dzisiejszego nie ukazał się. W styczniu 2013 na oficjalnym kanale Mandaryny w serwisie YouTube opublikowany został ilustrujący ten utwór teledysk. W październiku 2013 roku piosenkarka ogłosiła koniec kariery muzycznej z uwagi na otwieranie nowych szkół tańca Mandaryna Dance Studio.

Na jej pierwszy po latach koncert przyszły tłumy fanów. Jak Wam się podoba występ Mandaryny?

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

Mandaryna Wrocław – występ na żywo

View this post on Instagram

Aha …

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

zespoły weselne