MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyAkustyczne koncerty Xxanaxx

Akustyczne koncerty Xxanaxx
A

REKLAMA
REKLAMA

Duet Xxanaxx zapowiedział serię zaskakujących koncertów – Ciepło Tour.

Ciepło Tour to wyjątkowa, bo akustyczna wersja koncertowa Xxanaxxu. Specjalne aranże i oprawa wizualna pozwolą usłyszeć muzykę Xxanaxxu w zupełnie nowej odsłonie. Wiosenna wersja Ciepło Tour urozmaicona będzie o obecność dodatkowych instrumentalistów: wiolonczelistki, skrzypka i wibrafonisty. Nad oprawą wizualną będzie czuwał VJ FkS.

REKLAMA

Na razie zespół ogłosił dwa koncerty. 22 marca Xxanaxx wystąpi w krakowskim Studiu, a dzień później w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu.

Jesienią 2017 roku Xxanaxx wydał nowe single: “Mniej” ft. Ras, “Surferzy” oraz “Kły” z Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu zespołu. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na YouTube.

Xxanaxx to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych polskich zespołów na scenie elektronicznej. Grupę tworzą Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski.

Debiutancki album duetu zatytułowany “Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne. To z niej pochodzą popularne single “Story”, “Stay” oraz “Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów. Prawie dwa lata później ukazała się następczyni debiutu, płyta “FWRD”, z którą zespół wystąpił na najważniejszych letnich festiwalach.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA