Pola Rise, jako pierwsza polska artystka, została zaproszona do udziału w Deezer Sessions!

Do tej pory w projekcie wzięli udział m.in. Selah Sue, Ed Sheeran, Lianne La Havas czy Asaf Avidan! Pokaz premierowy odbył się w ramach Warsaw Music Week! Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów.

Na potrzeby projektu wykonała 3 utwory ze swojego debiutanckiego wydawnictwa, w specjalnych, koncertowych aranżacjach. Jesienią ukaże się również specjalna EPka – „The Power of Coincidence LIVE”.

Na scenie Poli towarzyszył stały skład, czyli MANOID i Tobera, dodatkowo Wiktoria Jakubowska na perkusji oraz Agata Kurzyk na wiolonczeli. Artystka zadebiutowała utworem „Did you sleep last night”, który doczekał się już ponad 150 000 objerzeń na YT. Kolejny singiel z wydawnictwa The Power of Coincidence to “Soulless dance”, który znalazł się na wielu playlistach radiowych, a teledysk odtworzono już niemal 130 000 razy.

Artystka w ciągu ostatniego roku zagrała ponad 40 koncertów w Polsce i zagranicą m.in. Springbreak Festival, Soundrive Fest, Liveurope Showcase, LOFTAS, Karkle Live Music Beach, ale również jako support warszawskiego koncertu Selah Sue w Palladium.

Zdjęcia zrealizował Arek Powałka, reżyseria Enola Goska, a za produkcję odpowiada PAKO Film.

ZOBACZ
POLA RISE – DEEZER SESSION

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!