MUZOTAKTNEWSYSerialeNowy serial Alana Balla w HBO. Zwiastun Tu i teraz (Here And Now)

Nowy serial Alana Balla w HBO. Zwiastun Tu i teraz (Here And Now)
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nowy serial autorstwa Alana Balla “Tu i teraz” (“Here And Now”) z Timem Robbinsem i Holly Hunter od 12 lutego będzie można oglądać w HBO i HBO Go.

“Tu i teraz” w prowokacyjny, lekko mroczny i komiczny sposób przedstawia współczesną amerykańską rodzinę. Profesor filozofii Greg (Tim Robbins) oraz jego żona Audrey (Holly Hunter) mają czwórkę dzieci – trójkę dorosłych już, adoptowanych dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii, a także biologiczną siedemnastoletnią córkę.

REKLAMA

Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma rysami, z których część wynika z tajemnic, które znają wybrani. Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem – jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzą inni. Zaniepokojeni rodzice udają się z synem do psychiatry.

Pomysłodawcą jest Alan Ball, laureata Oscara za “American Beauty”, znany również dzięki serialom “Sześć stóp pod ziemią” czy “Czysta krew”. Twórca zajął się również reżyserią serialu wraz z Utą Briesewitz (“Wyposażony”) oraz Jeremym Podeswą (“Gra o tron”, “Sześć stóp pod ziemią”).

Materiały promocyjne partnera

W obsadzie serialu znaleźli się również Sosie Bacon (“Trzynaście powodów”), Jerrika Hinton (“Chirurdzy”), Raymond Lee (“Jak poznałem waszą matkę”), Daniel Zovatto (“Nie oddychaj”) oraz Peter Macdissi (“Sześć stóp pod ziemią”).

Serial Tu i teraz (Here And Now) będzie emitowana od poniedziałku, 12 lutego w HBO i HBO GO.

Premiera odbędzie się o godz. 3.00 nad ranem równolegle z amerykańską emisją. Odcinki będzie można oglądać też w poniedziałki o godzinie 20.10 w HBO, wraz z powtórką o godz. 21.00 w HBO3. Od rana w każdy poniedziałek kolejne odcinki serialu będą dostępne w serwisie HBO GO.

▸ Przeczytaj również: Grammy 2018: Najlepsze kreacje gwiazd – Rihanna, Lady Gaga czy Rita Ora?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA