Blue Ivy największą gwiazdą Grammy 2018! Pouczała Beyonce i JAY-Z

Młoda dama podbiła serca fotoreporterów i publiczności. Wszyscy byli oczarowani małą i stanowczą dziewczynką, która pouczała swoich rodziców w trakcie przemówienia Camili Cabello. 

Blue Ivy największą gwiazdą Grammy 2018! Pouczała Beyonce i JAY-Z
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

6-letnia córeczka Beyonce i Jay-Z, Blue Ivy Carter zrobiła furorę na gali rozdania tegorocznych nagród Grammy Awards 2018! Dziewczynka skradła całe show!

Ukłony panie i panowie… Beyonce (36 l.) i JAY-Z (48 l.) zabrali swoją 6-letnią córeczkę Blue Ivy Carter na Grammy 2018. Siedząca w pierwszym rzędzie między rodzicami młoda supergwiazda przeżywała każdy gest i moment…

Podczas, gdy 20-letnia Camila Cabello wygłaszała swoje przemówienie na temat wpływu imigrantów wszystkie kamery nagle były skupione na Blue Ivy.

Młoda dama uspokajała swoich rodziców i dawała im lekcję dobrych manier, by para np. nie oklaskiwała słów piosenkarki przeboju Havana. Przy tym była bardzo pewna siebie.

Momentami Blue wyglądała na bardzo groźną. W pewnym momencie zaczęła uciszać swoich rodziców i zdecydowanym gestem kazała przestać im klaskać. Poniżej możecie zobaczyć  wideo z tego wydarzenia.

Fani w mediach społecznościowych bardzo mocno komentują całą sytuację, że mała próbowała zastopować zło, które sieje Camila. Inni się śmieją, że młoda dama uspokajała tak rodziców, jak słyszy tylko w radio przebój “Havana”. Niektórzy też żartowali, że Blue Ivi rządzi domem i musi się upewniać, kto gdzie i kiedy co może…

Nie ma jednak wątpliwości, że ta młoda dama będzie na długo zapamiętana w historii Grammy 2018!

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne