MUZOTAKTNEWSYGwiazdyRihanna jest w ciąży? Chris Brown: "To powinno być moje dziecko"

Rihanna jest w ciąży? Chris Brown: “To powinno być moje dziecko”
R

REKLAMA
REKLAMA

Chris Brown na myśl, że Rihanna prawdopodobnie jest w ciąży, jest “załamany”. Nie może znieść myśli o tym, Rihanna będzie miała dziecko z innym mężczyzną.

Rihanna w ciąży? Tak spekulują fani po ostatnim występie gwiazdy na gali rozdania nagród Grammy 2018.

REKLAMA

“Chris Brown jest zły, zraniony i pogrążony w rozpaczy po tym, jak czyta, że Rihanna może być w ciąży. Razem tworzyli prawdziwą miłość, a on wciąż za nią tęskni. Chris zawsze miał wielkie nadzieje na wspólną przyszłość i chociaż są to tylko pogłoski, że RiRI mogłaby być w ciąży jest bardzo smutny…” – zdradza informator.

” Chris czuje, że to powinno być jego dziecko. Zawsze miał nadzieję, że to on będzie miał rodzinę z Rihanną i żałuje, że wszystko się między nimi skończyło”.

Chris Brown to autor hitów “Run It!”, “Kiss Kiss” czy “Forever”.

Jego ostatni longplay, “Heartbreak on a Full Moon”, ukazał się 31 października 2017 roku. Amerykanin ze swoją ekipą OHB (Original Hood Bosses) wypuścił pod koniec kwietnia 2016 roku mikstejp “Before da Trap: Nights in Tarzana”.

Muzyk wywołał skandal, gdy w 2009 roku pobił swoją ówczesną dziewczynę, Rihannę. Został skazany na 5 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu i pół roku prac społecznych.

Rihanna jest szczęśliwa w nowym związku.

Gwiazda spotyka się z miliarderem Hassanem Jameelem. Zostali nawet zauważeni, jak bawili się razem po koncercie Grammy 2018. Zobacz występ Rihanny poniżej.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Piosenkarka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską – niedawno zagrała w serialu “Bates Motel” oraz czekającym na premierę filmie “Ocean’s Eight”, kobiecej wersji “Ocean’s Eleven”.

Jak myślicie Rihanna i Chris Brown wrócą do siebie?

https://www.youtube.com/watch?v=kco5wJvDmn8

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA