Płyta „Let Me” (Chemia) dostępna jest w sprzedaży od września 2015 roku. Doskonale znamy już dwa single promujące album „She” i „Fun Gun”.

Za realizację teledysku do “Fun Gun” odpowiadała angielska agencja Video Ink. Efekt końcowy został bardzo pozytywnie odebrany przez fanów i krytyków w Polsce i Europie, co skutkuje kontynuacją współpracy przy kolejnym singlu Chemii, którego polska premiera już wkrótce!

Nowy album zespołu Chemia powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak AC/DC, Metallica czy też Aerosmith.

Płyta zbiera wszędzie entuzjastyczne recenzje, a styl Chemii określany jest przez krytyków jako nowoczesne, mocne granie, z wieloma odniesieniami do najlepszych momentów z klasyki rocka. Lider zespołu Wojtek Balczun wyjaśnił, że zależało mu na zachowaniu autentycznego, bliskiego koncertowemu brzmienia grupy.

“Bardzo nas podbudowują i motywują tak liczne, pozytywne recenzje naszej nowej płyty. Zespół się cały czas rozwija a brzmienie płyty, głównie dzięki wspaniałej pracy Mike’a Frasera, bardzo dobrze oddaje koncertową siłę naszej muzyki. Cieszymy się też ze stale rosnącej ilości fanów na koncertach, bo to właśnie tam najlepiej można zweryfikować jakość zespołu“

Jeśli jesteście ciekawi brzmienia Chemii, zapraszamy na trasę koncertowa promującą krążek „Let Me“.

Zespół oprócz koncertów w Polsce zagra jako główny support podczas europejskiej trasy SKINDRED. Chemia odwiedzi 9 krajów i wystąpi w 15 miastach.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!