Mura Masa wypuścił właśnie nowy singiel „Love For That” z gościnnym udziałem Shury.

Kawałek miał premierę na antenie programu Annie Mac – Hottest Record in The World. Mura Masa ma już na koncie ponad 20 mln odtworzeń na SoundCloudzie i 10 mln na YouTube – a już 20 października zagra wyprzedany koncert w Village Underground w Londynie. Następnie Mura Masa wyrusza w trasę po Wielkiej Brytanii, zagra m.in. jako headliner na Pitchfork Paris.

Mura Masa a właściwie Alex Crossan ma jedynie 19 lat. Jest wokalistką, producentem i multiinstrumentalistą – od dzieciństwa uczył się grać na gitarze, pianinie i perkusji. Zaczynał od gry w lokalnych zespołach, ale z czasem przestało go to satysfakcjonować i skupił się na produkowaniu muzyki elektronicznej – inspiracje czerpał od Hudsona Mohawke, Cashmere Cat i Jamesa Blake’a. Dwa lata temu Alex zaczął wrzucać kawałki na SoundCloud, gdzie jego utwory znalazły rzeszę fanów na całym świecie.

Nowy singiel „Love For That” to kolejny nieprzewidywalny ruch ze strony Mura Masa – przenikające, proste dźwięki, delikatne melodie instrumentów smyczkowych i fletów w połączeniu z lekko skrzypiącymi bitami to nie do końca coś czego można było się spodziewać po klubowej kulturze.

Delikatny, lekki wokal Shury idealnie pasuje do tekstu piosenki, który skupia się na idei miłości. To pierwszy kawałek, który powstał podczas sesji nagraniowej debiutanckiego albumu Mura Musa, który obecnie jest w trakcie pisania i nagrywania.

Wiosną artysta wydał Ep-ka „Someday Somewhere”, która zawierała pięć utworów z gościnnym udziałek Nao, Jay Prince’a i Denai Moore.

Cztery z pięciu utworów znalazły się w Top 5 w Hype Machine i utrzymywały 12 tygodni na iTunes Electronic Top 10!

ZOBACZ TELEDYSK
MURA MASA – LOVE FOR THAT FEAT. SHURA

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!