MUZOTAKTTeledyskiBAiKA o miłości Filharmonii w Szczecinie (zobacz teledysk "Jesteś")

BAiKA o miłości Filharmonii w Szczecinie (zobacz teledysk “Jesteś”)
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Duet BAiKA, czyli Piotr Banach i Kafi, opublikował teledysk do piosenki “Jesteś”, której premiera radiowa odbyła się kilka dni temu.

“Jesteś” to pierwszy klip promujący nadchodzącą płytę BAiKA pt. “Byty zależne”. Za reżyserię i realizację wideoklipu odpowiada Radek Kurzaj. To wideo jest małą opowieścią o nadziei i oczekiwaniu, ale też o miłości, za którą tęsknimy, i której jednocześnie się obawiamy. Za scenografię posłużyły niezwykłe wnętrza Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Z efektem można zapoznać się poniżej.

REKLAMA

Album “Byty zależne” to zbiór czternastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń.

Longplay BAiKA trafi do sprzedaży 9 lutego.

W ramach promocji albumu “Byty zależne”, zespół będzie gościć w kilku miastach na spotkaniach autorskich, połączonych z małym muzykowaniem. Spotkania odbędą się w filiach Empiku. Szczegóły poniżej:

Materiały promocyjne partnera

08 lutego – godzina 17:30, Toruń
13 lutego – godzina 18:00, Gdańsk
16 lutego – godzina 17:00, Poznań
17 lutego – godzina 16:00, Wrocław

Najbliższe koncerty BAiKi:
8 lutego – Toruń, Lizard KIng
9 lutego – Bydgoszcz, MCK

Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – “Puk, puk”. Kafi – Katarzyna Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey “Fayrant Tour” 2017.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA