MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyKayah i Goran Bregović znów na scenie

Kayah i Goran Bregović znów na scenie
K

REKLAMA
REKLAMA

Po wyprzedanej trasie w 2017 roku i powracających prośbach od fanów o kolejny koncert, Kayah i Goran Bregović ponownie wystąpią w Warszawie w 2018 roku.

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki – Kayah i Goran Bregović ponownie wystąpi na jednej scenie i zaprezentuje repertuar z kultowej, wydanej prawie dwie dekady temu płyty, na której znalazły się takie hity, jak “Śpij kochany, śpij”, “Prawy do lewego” czy “Nie ma, nie ma ciebie”.

Wspólny koncert Kayah i Goran Bregović odbędzie się 5 października 2018 roku na warszawskim Torwarze.

REKLAMA

Album “Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki.

Mimo upływu lat, utwory z tego albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczy odbyta niedawno fantastyczna trasa koncertowa, w ramach której duet zagrał razem 8 koncertów w 7 polskich miastach.

Na ich występy przybywały tłumnie całe rodziny, a najmłodszy uczestnik koncertów miał zaledwie 5 miesięcy. Fani wraz z Kayah śpiewali ponadczasowe „Śpij kochany, śpij”, „Jeśli Bóg istnieje”, czy „Byłam Różą”, nie zabrakło też niespodzianki w postaci jednego z najnowszych hitów Kayah „Po co” w wykonaniu Orkiestry Weselno-Pogrzebowej Gorana.

Kayah i Goran Bregović znów na scenie

Tak wielki entuzjazm wśród fanów nie przeszedł bez echa – Kayah i Goran postanowili, że należy się nam powtórka emocji z września 2017.

Bilety na koncert w Warszawie: od 99 do 169 zł (płyta stojąca oraz numerowane miejsca siedzące). Bilety są dostępne na Followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA