Margaret jest lesbijką?! Mamy komentarz gwiazdy w tej sprawie

W internecie huczy od plotek na temat orientacji seksualnej popularnej wokalistki. Gwiazda odpowiada szczerze! Szczegóły - na MUZOTAKT.pl

Margaret jest lesbijką?! Mamy komentarz gwiazdy w tej sprawie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

O Margaret wiemy bardzo wiele. Artystka często udziela wywiadów, jest też bardzo aktywna w portalach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami, ale do tej pory nic nie wiemy na temat jej partnera lub partnerki. Gwiazda została zapytana o to, czy jest lesbijką i jest odpowiedź!

Czy Margaret jest lesbijką? Po raz pierwszy popularna wokalistka wzbudziła zainteresowanie w środowisku homoseksualnym oraz fanów, gdy dwa lata temu opublikowała kontrowersyjne zdjęcie na swoim profilu.

Piosenkarka trzyma rękę na pośladkach swojej przyjaciółki, z którą idzie objęta. Wówczas rozpoczęła się fala pogłosek, według których Margaret miałaby być lesbijką.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu Party artystka szczerze odpowiedziała na pytanie czy jest lesbijką. Gwiazda zaskakująco bardzo szczerze skomentowała wszystkie pogłoski na temat swojej orientacji seksualnej.

„Nie jestem lesbijką. Chyba. Znaczy się, na pewno nie. Znaczy się… Na ten moment nie jestem” – przyznała Margaret, dodając, że wie o pogłoskach.

“Jeżeli ma to jakkolwiek pomóc środowisku homoseksualnemu, że pojawiają się o mnie takie komentarze, to możecie mi takie komentarze przyklejać. Miłość to miłość, nieważne czy homoseksualna, czy heteroseksualna” – dodała piosenkarka.

Mamy nadzieję, że to rozwiało wszystkie wątpliwości na temat orientacji gwiazdy.

W najbliższym czasie Margaret wystąpi w telewizyjnym show Melodifestivalen (szwedzkie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji) z nowym singlem „In My Cabana”. Dla samej artystki to szansa na pokazanie się słuchaczom w Europie.

“Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności” – napisała wokalistka na swoim profilu społecznościowym.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora, Liam Payne – For You: Premiera teledysku Nowe Oblicze Greya

https://www.instagram.com/p/8s41LcqVaP/?utm_source=ig_embed

▸ Przeczytaj również: Rihanna jest w ciąży? Chris Brown: “To powinno być moje dziecko”

Margaret zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/BdprfMPlZx1/

https://www.instagram.com/p/BcpnK6IFYvl/

https://www.instagram.com/p/BWVfGECFgz7/

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!