MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleKendrick Lamar wystąpi na Kraków Live Festival (szczegóły, bilety)

Kendrick Lamar wystąpi na Kraków Live Festival (szczegóły, bilety)
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kendrick Lamar, świeżo upieczony zdobywca 5 nagród Grammy, autor najlepiej ocenianej płyty 2017 roku i aktualnie najbardziej wpływowy światowy muzyk jest pierwszym headlinerem Kraków Live Festival 2018. Impreza odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa.

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że Kendrick Lamar jest dziś na szczycie muzycznego świata. Z biednego Compton w Los Angeles dotarł tam gdzie bywali w muzyce tylko najwięksi. A jeszcze bardziej niesamowite jest to, że fenomenalna passa Kendricka Lamara trwa już od ponad pięciu lat, kiedy to na rynku ukazała się jego płyta “Good Kid, M.A.A.D. City”, przełomowa zarówno dla jego kariery jak i dla całego gatunku.

REKLAMA

W ciągu kilku miesięcy podopieczny Dr. Dre trafił do hiphopowej ekstraligi i właściwie nie ma z kim przegrywać. Jego płyty to doskonałe przykłady na łączenie jakości artystycznej i sukcesu komercyjnego, współpracy z innymi artystami i zachowania w pełni indywidualnego stylu, skromności i jednoczesnego przekonania o swojej wartości i sile swojego głosu.

Kendrick Lamar jest dziś słyszany wszędzie.

W telewizyjnych wiadomościach, podczas rozdania prestiżowych nagród czy na wypełnionych do ostatniego miejsca stadionach. Nic dziwnego, że fanem Lamara został nawet były prezydent USA, Barack Obama, określając go swoim ulubionym raperem i regularnie umieszczając na publikowanych przez siebie playlistach utwory muzyka. Nie inaczej było kilka tygodni temu, kiedy poprzedni lokator Białego Domu miał wśród “Ulubionych” nagrania z albumu “DAMN.”, najlepiej ocenianej płyty 2017 roku.

Materiały promocyjne partnera

Wydany wiosną 2017 czwarty album Kendricka Lamara stał się kolejnym wydarzeniem wagi ciężkiej. Na płycie raper rozlicza się ze współczesną Ameryką, ze sobą, religią i wieloma kwestiami, które uciekają dużej części współczesnych artystów.

Kendricka słychać nie tylko na jego wyśmienitych albumach, ale także w utworach popowych wykonawców, dla których nobilitacją staje się zwrotka zarymowana przez K-Dota. Skorzystali z tego m.in. Maroon 5, Taylor Swift i Beyoncé. Taką współpracę Lamar potrafi równoważyć wsparciem dla tych, którzy dopiero stają u progu wielkiej kariery.

W 2017 roku skorzystała z tego SZA na swojej debiutanckiej płycie “Ctrl”, wydanej zresztą w tej samej wytwórni, z którą od lat związany jest Lamar. Obecnie duet promuje wspólne nagranie, które znalazło się na produkowanej przez rapera płycie powiązanej z filmem “Czarna pantera”.

W sumie na wydawnictwie znajdzie się aż 5 utworów z jego udziałem, w tym ponowna kooperacja z Travisem Scottem. Ich “Goosebumps” sprzed dwóch lat był mocnym konkurentem do miana hiphopowego nagrania roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna jest w ciąży? Chris Brown: “To powinno być moje dziecko”

Ceny biletów na Kraków Live Festival:

Early Bird Tickets – od 5.02.2018 do 18.02.2018 lub do wyczerpania puli biletów
karnet 2 dni – 339 zł

Regular Tickets – od 19.02.2018 do 7.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów
karnet 2 dni – 379 zł
karnet 2 dni z polem namiotowym – 439 zł
bilet jednodniowy – 219 zł

Zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Final Call Tickets – od 8.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów

karnet 2 dni – 399 zł
karnet 2 dni z polem namiotowym – 459 zł
bilet jednodniowy – 229 zł

Zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber – Break It Down: Nowa piosenka wyciekła do sieci!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA