MUZOTAKTTeledyskiO.S.T.R. pokazuje swoje życie

O.S.T.R. pokazuje swoje życie
O

REKLAMA
REKLAMA

O.S.T.R. zaprezentował drugi singel z nadchodzącego albumu “W drodze po szczęście”.

Po nagraniu “Słuch”, do sieci trafił nowy kawałek O.S.T.R. pt. “All My Life”. Towarzyszący nagraniu klip to dzieło PWEE 3000. Składający się z kolaży prywatnych zdjęć rapera teledysk można obejrzeć poniżej.

REKLAMA

“W drodze po szczęście” ukaże się 23 lutego 2018 roku. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i miksy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Innymi słowy, zwycięski skład bez zmian.

Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do albumów, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

▸ Przeczytaj także: Demi Lovato chce wrócić do aktorstwa i nadal śpiewać

Album “W drodze po szczęście” już jest dostępny w przedsprzedaży pod tym adresem.

Adam Ostrowski, jak naprawdę nazywa się O.S.T.R., to polski raper, inżynier dźwięku i producent.

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Nagradzany był przez magazyn “Ślizg”, nominowany do Paszportu “Polityki” czy Superjedynki. Za płyty “Kartagina” (z Marco Polo) i “O.c.b.” wyróżniony został Fryderykiem.

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA