MUZOTAKTTeledyskiEurowizja 2018: Agnieszka Wiechnik - A Liar. Fani zarzucają plagiat!

Eurowizja 2018: Agnieszka Wiechnik – A Liar. Fani zarzucają plagiat!
E

REKLAMA
REKLAMA

Na co dzień śpiewająca w chórkach u Majki Jeżowskiej Agnieszka Wiechnik prezentuje singiel, który zawalczy o udział w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. Czy zakwalifikuje się na konkurs Eurowizja 2018? Internauci oskarżają artystkę o plagiat. Posłuchajcie sami.

„Często w życiu spotykają nas różne niepowodzenia, przykrości, ale to wszystko jest potrzebne, aby uczyć się na błędach i iść przez życie z podniesionym czołem” – tak o nowym singlu mówi Agnieszka Wiechnik, która zawalczy o udział w konkursie Eurowizja 2018.

Wielu internautów zarzuca wokalistce plagiat i porównuje piosenkę „A Liar’ do mega hitu zespołu The Calling – „Wherever You Will Go”.

REKLAMA

„Piosenka może nie najgorsza, ale linia melodyczna refrenu jest ściągnięta z The Calling – „Wherever You Will Go”, może nie 1 do 1 ale jednak podobieństwa nie da się wyprzeć, więc lepiej nie pchać się z tym na eurowizję, aby nie być posądzonym o plagiat” – komentuje jeden z internautów.

„Niestety plagiatem jedzie.” – komentuje kolejny użytkownik na YouTubie.

screen z Youtube pod klipem w dniu 3 lutego 2018
screen z Youtube pod klipem w dniu 3 lutego 2018

Poniżej dla porównania prezentujemy singiel The Calling. My zaś trzymamy mocno kciuki za artystkę i czekamy na kolejne nowości. A jak sama Agnieszka napisała pod teledyskiem: „Co nas nie zabije, to wzmocni”.

Przypomnijmy, że Agnieszka Wiechnik to była wokalistka zespołu G.A.T.E. Występowała w wielu telewizyjnych programach, między innymi: “Bitwa na głosy” (drużyna Beaty Kozidrak) i ostatniej edycji “Must Be The Music”.

Jest też przedstawicielem oraz członkiem rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. Na co dzień nauczyciel śpiewu w Szkole Muzycznej Yamaha w Lublinie. Kompozytorka i autorka tekstów.

▸ Przeczytaj również: Seksowna Hailee Steinfeld w teledysku do filmu Nowe Oblicze Greya

Agnieszka Wiechnik współpracowała z takimi gwiazdami jak: Beata Kozidrak (Bitwa Na Głosy), Artur Gadowski, Krzysztof Cugowski, Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Wojtek Cugowski, Piotr Cugowski, Alicja Węgorzewska, Jan Kondrak (Lubelska Federacja Bardów), Tomasz Korpanty, Konrad Mastyło (Piwnica Pod Baranami), Marian Lichtman (Trubadurzy), Andrzej Rybiński, Danuta Błażejczyk. Obecnie chórzystka Majki Jeżowskiej.

▸ Przeczytaj także: Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

Zobacz teledysk Agnieszka Wiechnik – A Liar / Eurowizja 2018

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA