MUZOTAKTNEWSYMuzykaJustin Timberlake nie może użyć hologramu Prince'a na Super Bowl!!!

Justin Timberlake nie może użyć hologramu Prince’a na Super Bowl!!!
J

REKLAMA
REKLAMA

Protegowana i była narzeczona Prince’a Sheila E. zapewnia, że hologram zmarłego muzyka nie pojawi się, gdy Justin Timberlake zaśpiewa w przerwie Super Bowl.

Dlaczego Justin Timberlake nie może użyć hologramu Prince’a?

– Prince powiedział mi, bym nigdy nie pozwoliła nikomu na zrobienie jego hologramu – komentuje Sheila E.

REKLAMA

– Razem z rodziną Prince’a rozmawialiśmy z Justinem, który wyraził swój szacunek dla Prince’a i jego fanów. Nie możemy się doczekać jego występu na Super Bowl. Na pewno będzie spektakularny, ale nie będzie żadnego hologramu.

Justin Timberlake wystąpi dziś, 4 lutego na U.S. Bank Stadium w Minneapolis. Wokalista i aktor uświetni muzycznie przerwę meczu New England Patriots z Philadelphia Eagles.

Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku w wieku 57 lat. Do najważniejszych albumów Amerykanina należą „Purple Rain”, „1999”, „Dirty Mind”, „Sign O’ The Times”, „Controversy”, „Lovesexy” i „Diamonds And Pearls”.

Prince zdobył siedem nagród Grammy, Złoty Glob i Oscara za muzykę z filmu „Purpurowy deszcz”. W 2004 roku został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie.

Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Jego najnowszy album, „Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego.

[buybox-widget category=”music” name=”Man Of The Woods” info=”Justin Timberlake”]

▸ Przeczytaj także: Lady Gaga odwołuje trasę po Europie z powodu choroby!

Amerykanin równolegle prowadzi aktorską karierę. Ostatnio zajęty był na planie obrazu „Spinning Gold” o Neilu Bogarcie, współzałożycielu Casablanca Records oraz animacji „Trolle 2”.

▸ Przeczytaj także: Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA