Rozpierająca energia, mocny taneczny beat, wspaniała melodia cechują piosenkę “In Your Head” fantastycznego szwedzkiego duetu Galantis.

Do kompozycji, która promuje debiutancki materiał Szwedów, powstał świetny klip, który niedawno trafił do sieci. W filmiku wyreżyserowanym przez Dano Cerny’ego (m.in. Kelis, TV On The Radio, The Roots), wyraźnie stylizowanym na pochodzące z lat 80. XX wieku instruktażowe filmy dla ćwiczących aerobik, główną rolę odgrywa dynamiczny taniec i tancerze, którzy demonstrują swój taneczny kunszt w maskach zwierząt.

Piosenka “In Your Head” jest następczynią singlowego hitu “Peanut Butter Jelly”. Obydwie kompozycje znalazły się na wydanym w czerwcu 2015 roku albumie “Pharmacy”. 30 października pojawią się też remiksy piosenki “In Your Head”, które przygotowali Matisse & Sadko, DallasK oraz LIOHN. Album “Pharmacy” duet nagrywał w Los Angeles oraz studiu nieopodal Sztokholmu. Zarejestrował w sumie 13 piosenek. “Płytę wcześniej promowały piosenki “Runaway (U & I)” i “Gold Dust”.

Przypomnijmy, że Galantis to duet istniejący od 2012 roku, który tworzą dwaj miłośnicy popu, electro house’u i dance – Christian Karlsson, ksywka Bloodshy, znany z grupy Miike Snow, oraz Linus Eklöw, pseudonim Style Of Eye. Christian jest współodpowiedzialny za renesans karier Madonny, Britney Spears czy Kylie Minogue.

To on jest współautorem megahitu “Toxic” drugiej z wymienionych pań. Linus też sroce spod ogona nie wypadł. Współkomponował i wyprodukował chociażby wielki hit duetu Icona Pop “I Love It”.

ZOBACZ TELEDYSK
GALANTIS – IN MY HEAD

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!