MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJustin Timberlake złożył Prince'owi hołd na Super Bowl

Justin Timberlake złożył Prince’owi hołd na Super Bowl
J

REKLAMA
REKLAMA

Nie było hologramu, ale Justin Timberlake – w pewien sposób – zaśpiewał z Prince’em w przerwie meczu Super Bowl.

Justin Timberlake był tegoroczną muzyczną gwiazdą sportowej imprezy, która odbyła się w Minneapolis, w stanie Minnesota. Podczas swego show, którego główną atrakcją była wyrafinowana choreografia, wokalista złożył też hołd Prince’owi.

W miksie piosenek, które wykonał 37-letni gwiazdor znalazła się też ” Would Die 4 U” z repertuaru Prince’a. Gdy Justin zaintonował utwór na białym fortepianie, rozłożona została wielka, biała płachta, na której wyświetlono obraz Prince’a. Nie był to hologram, jak wcześniej donoszono, lecz audio-wizualna projekcja.

REKLAMA

Ponadto widzowie usłyszeli fragmenty hitów Timberlake’a – „Rock Your Body”, „Señorita”, „SexyBack”, „My Love”, „Cry Me a River”, „Suit & Tie” „Until the End of Time”, „Mirrors”, a na finał „Can’t Stop the Feeling!”.

Cały występ można obejrzeć poniżej.

Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku w wieku 57 lat. Do najważniejszych albumów Amerykanina należą „Purple Rain”, „1999”, „Dirty Mind”, „Sign O’ The Times”, „Controversy”, „Lovesexy” i „Diamonds And Pearls”. Prince zdobył siedem nagród Grammy, Złoty Glob i Oscara za muzykę z filmu „Purpurowy deszcz”. W 2004 roku został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie.

Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Jego najnowszy album, „Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego.

[buybox-widget category=”music” name=”Man Of The Woods” info=”Justin Timberlake”]

Amerykanin równolegle prowadzi aktorską karierę. Ostatnio zajęty był na planie obrazu „Spinning Gold” o Neilu Bogarcie, współzałożycielu Casablanca Records oraz animacji „Trolle 2”.

▸ Przeczytaj także: Ed Sheeran znowu namieszał! Tym razem napisał piosenkę dla…

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA