Iggy Azalea z członkiem Migos w utworze Savior

Iggy Azalea nawiązała współpracę z raperem Quavo pochodzącym z zespołu Migos, który latem wystąpi na Open’erze.

To pierwsze nagranie australijskiej hiphopowej gwiazdy od czterech kawałków wypuszczonych w listopadzie 2017 roku za pośrednictwem WeTransfera. Nowa piosenka z udziałem Quavo nosi tytuł “Savior”. Artystka napisała numer w trudnym dla siebie okresie.

– Miałam za sobą poważne zerwanie a moja kariera nie układała się najlepiej – wspomina Iggy Azalea.

– Nagle wszystko, do czego byłam przyzwyczajona, moja codzienna rutyna, zostało zniszczone. Nie wiedziałam, jak się pozbierać, jak dalej będzie wyglądało moje życie. W jaki sposób znaleźć szczęście i znów się poczuć normalnie. W takiej atmosferze powstał ten utwór.

Nagranie wraz tekstówką przestawiającą wdzięki Iggy można sprawdzić poniżej.

Debiutancka płyta artystki, “The New Classic”, pochodzi z 2014 roku. W maju 2015 roku ukazał się wspólny numer Iggy i Britney Spears “Pretty Girls”. Na koncie ma też współpracę z Arianą Grande czy Jennifer Lopez.

Grupa Migos zasłynęła za sprawą singla “Versace” z 2013 roku.

Debiutancki longplay zespołu Migos, “Yung Rich Nation”, miał premierę w lipcu 2015 roku. Drugi, “Culture”, ukazał się w styczniu 2017 roku i w ciągu tygodnia rozszedł się w nakładzie przekraczającym 130 tysięcy egzemplarzy. Migos współpracowali z takimi muzykami, jak Drake, Young Thug, Meek Mill, A$AP Ferg, Busta Rhymes, Wiz Khalifa, Travis Scott, French Montana, Future oraz wielu, wielu innych.

Hiphopowe trio wystąpi na Open’erze pierwszego dnia festiwalu, 4 lipca.

▸ Przeczytaj także: Victoria Beckham zaśpiewa ze Spice Girls?

zespoły weselne