Ledwie przekroczył dwudziestkę, a na swoim koncie ma już ogromny muzyczny sukces. Szymon Chodyniecki stworzył hit, który nie tylko zdobył serca polskich nastolatek.

Utwór „Sam na sam” w mgnieniu oka podbił listy przebojów największych polskich stacji radiowych, a klip do singla w ciągu zaledwie czterech miesięcy od premiery zyskał ponad 4 miliony wyświetleń.

Teledysk ma również szansę zyskać tytuł Polskiego Teledysku Roku w ramach konkursu organizowanego przez portal muzyczny VEVO. Klip „Sam na sam” Szymona Chodynieckiego znalazł się wśród pięciu teledysków nominowanych w kategorii Polak Potrafi.

Chodyniecki na swój sukces zaczął pracować już w wieku 11 lat. To wtedy samodzielnie napisał swój pierwszy utwór. W kolejnych latach rozwijał swój wokalno-muzyczny talent i eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi, samodzielnie komponował i produkował muzykę.

Wokalista może pochwalić się współpracą z międzynarodową gwiazdą serialu „Violetta”, Lodovicą Comello, która zaprosiła Szymona do współpracy przy piosence „Sin Usar Palabras / Bez słów”.

Obecnie artysta pracuje nad swoim debiutanckim albumem, którego ukaż się w przyszłym roku nakładem Sony Music Poland.

ZOBACZ TELEDYSK
SZYMON CHODYNIECKI – SAM NA SAM

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!