Miłość jest wszystkim: Nowa świąteczna komedia gotowa (WIDEO)

TVN i Akson Studio przygotowali nowy wspólny projekt filmowy.

Mateusz Damięcki szuka miłości, Patricia Kazadi śpiewa, Aleksandra Adamska wygląda jak Kate Hudson, a Lichota jak Lech Wałęsa. Do tego Eryk Lubos, Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał, który będzie musiał… zdecydować, komu oddać swoje serce. Oto zakończono zdjęcia do nowej świątecznej komedii pt. “Miłość jest wszystkim”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Miłość jest wszystkim to nowa polska świąteczna komedia. Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń.

Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

30 stycznia padł ostatni klaps na planie filmu “Miłość jest wszystkim”.

Akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt.

Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.

– W całej tej konstrukcji udało się zachować prawdę bohaterów – komentuje Olaf Lubaszenko, grający Świętego Mikołaja.

– To są prawdziwi ludzie. Grają ich świetni aktorzy. Znalazłem się w doborowym gronie, w rękach wspaniałego reżysera. Jestem przekonany, że oprócz akcji będziemy mieć tutaj sporo fajnej – życiowej i ludzkiej prawdy.

Premiera obrazu Miłość jest wszystkim przewidziana jest na listopad 2018 roku.

▸ Przeczytaj także: Victoria Beckham zaśpiewa ze Spice Girls?

zespoły weselne