Nowy “Westworld” w polskim HBO! (zobacz zapowiedź wideo)

Nagrodzony Emmy serial “Westworld” 23 kwietnia powraca z dziesięciodocinkowym drugim sezonem do HBO i HBO GO.

“Westworld” to mroczna opowieść o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Debiutujący w 2016 roku pierwszy sezon “Westworld” był najlepiej oglądaną premierą serialową w historii HBO w USA.

W obsadzie pierwszej odsłony znaleźli się: Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, James Marsden, Tessa Thompson, Sidse Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Luke Hemsworth, Clifton Collins, Jr., Talulah Riley oraz Louis Herthum.

W drugim sezonie do obsady dołączyli Katja Herbers, Gustaf Skarsgård i Fares Fares.

▸ Przeczytaj także: Selena Gomez podczas meczu, w którym grał Justin Bieber (ZDJĘCIA)

Cykl stworzyli Jonathan Nolan i Lisa Joy, którzy są również producentami wykonawczymi wraz z J.J. Abramsem, Atheną Wickham, Robertem Patino, Richardem Lewisem oraz Benem Stephensonem. Serial produkują Kilter Films i Bad Robot Productions we współpracy z Warner Bros. Television. Cykl oparty jest na filmie “Westworld” według scenariusza Michaela Crichtona.

Poniżej można obejrzeć nowy zwiastun “Westworld” wyreżyserowany przez współtwórcę serialu Jonathana Nolana.

Pierwszy, dziesięcioodcinkowy sezon serialu jest w całości dostępny w serwisie HBO GO. Premiera drugiego została zaplanowana na 23 kwietnia w HBO i HBO GO.

▸ Przeczytaj także: PÓŁNAGA Jennifer Lopez porwała publiczność w Minneapolis (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!