Ed Sheeran “Jumpers for Goalposts” na specjalne życzenie fanów ponownie na Wielkim Ekranie Multikina!

ed sheeranNajpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don’t 3 listopada ponownie w kinach sieci Multikino.

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley.

Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok!

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON’T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD.

Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John. Wymienione hity pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty – „X”, które ukazało się w czerwcu 2014 roku. Album w Polsce uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami – sprzedaż miliona płyt, wygrana kolejnych nagród i gra dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

„Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts” będzie można zobaczyć ponownie 3 listopada o godz. 19.30 w całej sieci kin Multikino z wyłączeniem Sopotu oraz Poznania – Starego Browaru.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
ED SHEERAN – JUMPERS FOR GOALPOSTS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!