MUZOTAKTFotorelacjeRobert Lewandowski Collection: Kulisy sesji zdjęciowej wiosna – lato 2018

Robert Lewandowski Collection: Kulisy sesji zdjęciowej wiosna – lato 2018
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie po raz kolejny wcielił się w bohatera sesji zdjęciowej marki Vistula. Przedstawiamy kulisy powstawania najnowszej kampanii Robert Lewandowski Collection na wiosnę – lato 2018.

Robert Lewandowski wziął udział w nowej sesji zdjęciowej dla marki Vistula. Na miejsce sesji zdjęciowej wybrano studio fotograficzne w Monachium, gdzie na co dzień mieszka i żyje piłkarz.

REKLAMA

Przed obiektywem wybitnego fotografa Mateusza Stankiewicza, widzimy różne oblicza Roberta: uśmiechniętego, skupionego, zamyślonego, pełnego pasji
i zaangażowania.

Urok osobisty bohatera i swoboda poruszania się przed aparatem zapowiadają pełną dynamiki i aktywności kampanię Vistuli, której premiera nastąpi pod koniec lutego.

Materiały promocyjne partnera

Sylwetki widoczne na zdjęciach są dowodem na kontynuację owocnej współpracy twórczej, której silnym fundamentem jest połączenie doświadczenia i kunsztu projektanta marki Vistula – Wojtka Bednarza z koncepcją i niepowtarzalnym stylem Roberta.

Robert Lewandowski ponownie wcielił się w rolę współprojektanta i wspólnie z Wojtkiem Bednarz mógł zadecydować o tym, jakie materiały czy fasony pojawią się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem.

Casualowe zestawy jeansowe, skórzane kurtki czy perfekcyjnie skrojone garnitury – to tylko kilka propozycji tego, co zobaczymy już niedługo w sklepach.

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

Kolekcja dostępna będzie od końca lutego w salonach Vistuli w całym kraju oraz na www.vistula.pl

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA