MUZOTAKTTeledyskiKacper Gołda uczestnik The Voice od Poland powraca!

Kacper Gołda uczestnik The Voice od Poland powraca!
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kacper Gołda swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w wieku 8 lat. Laureat licznych konkursów muzycznych. W 2014 roku wziął udział w programie muzycznym X Factor. Ewa Farna nazwała go wówczas „wielką gwiazdą”, a Kuba Wojewódzki podsumował występ słowami „Wielką historię Tobie wróżę”.

W drużynie Czesława Mozila, Kacper Gołda dotarł do półfinałowej piątki. Po programie wydał singiel ”Wiśniami” oraz ”Na żadną z gwiazd”, który miał premierę w radiu RMF FM. Niejednokrotnie gościł w programie Dzień Dobry TVN, czy Pytanie na Śniadanie.

REKLAMA

W 2015 roku w duecie z zespołem Varius Manx nagrał cover utworu ”Africa” TOTO, który wybrzmiał na żywo podczas gali z okazji 25 lecia radia RMF FM, emitowanej w Polsacie oraz znalazł się na jubileuszowej płycie radia.

W 2017 roku zdecydował się na udział w telewizyjnym talent show „The Voice of Poland”. Swoją interpretacją utworu Kamila Bednarka ”Cisza” odwrócił wszystkie fotele i zaczarował jurorów. Aktualnie swój czas poświęca w 100% muzyce, pracuje nad nowymi utworami, oraz zbiera materiał na płytę.

Materiały promocyjne partnera

‘Los’ to kolejny singiel Kacpra Gołdy. Utwór utrzymany w klimatach POP, mówi o poszukiwaniu, tego co życiu w najważniejsze. Wbrew mimowolnie powracających spraw, cały czas próbuje odnaleźć sens.

Artysta chcąc zagoić rozdrapane rany i naprawić dawne błędy walczy dalej, szuka swojej miłości i pragnie zabrać ją do swojego świata. Podświadomie czuje, że jest ona blisko. Nagle dostaje od Losu znak i motywacje w drodze do szczęścia. Ostatecznie osiąga to co pragnie, odkrywa piękno miłości i bliskości.

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

Zobacz teledysk Kacper Gołda Los

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA