MUZOTAKTTeledyskiKazik i Kwartet ProForma prezentują "Gdybym miał kogoś"

Kazik i Kwartet ProForma prezentują “Gdybym miał kogoś”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

“Gdybym miał kogoś” to nowy singel i klip Kazika i Kwartetu ProForma.

To już czwarty utwór z płyty “Tata Kazika kontra Hedora”, wydanej nakładem SP Records w 2017 roku. Album osiągnął złoty status i niemal natychmiast po premierze zebrał entuzjastyczne recenzje fanów twórczości Kazimierza i Stanisława Staszewskich.

REKLAMA

Na płytę składają się kompozycje do wierszy Stanisława Staszewskiego, stworzone przez jego syna Kazika oraz Kwartet ProForma w składzie: Przemysław Lembicz, Piotr Lembicz, Wojciech Strzelecki, Marek Wawrzyniak, Marcin Żmuda.

Teledysk do utworu “Gdybym miał kogoś” składa się z fragmentów koncertu Kazika i Kwartetu ProForma podczas poznańskiego festiwalu LuxFest. Wideo można obejrzeć poniżej.

Materiały promocyjne partnera

Obecnie zespół jest w trasie koncertowej – muzycy wystąpią między innymi w Świdnicy (15.02), Szczecinie (19.02), Opolu (22.02), Chełmie (23.02), a także wielu innych miejscowościach.

Na żywo Kazik i Kwartet wykonują repertuar nie tylko z najnowszej płyty, “Tata Kazika kontra Hedora”, ale także wcześniejszej “Wiwisekcji” oraz covery piosenek sygnowanych przez Kazika Staszewskiego.

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

▸ Przeczytaj także: Camila Cabello całowała się na plaży. Nie uwierzycie z kim! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA