“Neo Yokio”: Nowy sezon serialu muzyka Vampire Weekend

Ezra Koenig z Vampire Weekend dał do zrozumienia, iż powstanie drugi sezon jego animowanej produkcji “Neo Yokio”.

– Na razie mogę powiedzieć tylko, że Neo nie umarł – poinformował artysta. Twórca nie ujawnił jednak żadnych szczegółów.

Pierwszy sezon cyklu miał premierę w ubiegłym roku na Netfliksie. W gwiazdorskiej dubbingowej obsadzie znaleźli się Jaden Smith, Susan Sarandon, Jude Law, Tavi Gevinson i Jason Schwartzman, a także Richard Ayoade, Ike Barinholtz, Steve Buscemi, Alexa Chung, Stephen Fry, Katy Mixon, Annet Mahendru, Kiernan Shipka, Willow Smith oraz Amandla Stenberg.

“Neo Yokio” opisywany jest jako hołd dla klasycznych anime, angielskiej literatury oraz nowojorskiej mody i kultury.

Bohaterem jest młody demon Kaz Kaan (Jaden Smith), którego interesuje hokej i moda. Podczas gdy jego ciotka Agatha (Susan Sarandon) ogarnia demoniczne sprawy, Kaz z kumplami Lexym i Gottliebem (odpowiednio The Kid Mero i Desus Nice) oraz robotem-lokajem imieniem Charles (Jude Law) wolą się bawić. Muszą też rywalizować z popularnym Arcangelo Corelli (Jason Schwartzman) i ustrzec Kaza przed zawodem miłosnym.

Ezra Koenig niedawno ujawnił, że pracuje nad nową płytą Vampire Weekend. Niedawno napisał piosenkę “I Promise You” do filmu “Piotruś Królik” (“Peter Rabbit”).

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

https://www.youtube.com/watch?v=hwc6fTnsdBI

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!