MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNowe oblicze Greya: Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya

Nowe oblicze Greya: Jamie Dornan, filmowy Grey, śpiewa Paula McCartneya
N

REKLAMA
REKLAMA

Film „Nowe oblicze Greya” zagościł już w kinach, a towarzyszący mu soundtrack trafił do sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę na piosenkę, którą wykonuje odtwórca tytułowego bohatera, Jamie Dornan.

Aktor Jamie Dornan okazuje się człowiekiem wielu talentów i na sountracku do filmu Nowe oblicze Greya możemy posłuchać jak śpiewa.

Na potrzeby ścieżki muzycznej artysta nagrał piosenkę. I to nie byle jaką. Gwiazdor postanowił zmierzyć się z utworem Paula McCartneya. Filmowy Christian Grey wziął na warsztat utwór „Maybe I’m Amazed” z 1970 roku.

REKLAMA

Jego cover stanowi bonus na soundtracku, a można go posłuchać na Spotifyu. Poniżej znajduje się oryginał McCartneya.

Na soundtrack trafiły także numery „Sacrifice” Black Atlass z Jessie Reyez, „Capital Letters” Hailee Steinfeld, „Deer in Headlights” Sii oraz promujący całość „For You” duetu Liam Payne i Rita Ora.

W obrazie „Nowe oblicze Greya” do swych ról – Christiana Greya i Anastasii Steele – wracają Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Dziś to państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.

W obsadzie znaleźli się również Rita Ora, Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger i Marcia Gay Harden.

▸ Przeczytaj także: Margaret In My Cabana: Posłuchaj piosenki na Eurowizję 2018

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA