Rita Ora nago na plaży! Fani proponują seks! (ZDJĘCIA)

Rita Ora nago na plaży! Fani proponują seks! (ZDJĘCIE)
fot. instagram.com/ritaora © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rita Ora zaszalała na Instagramie. Wszystko za sprawą zdjęcia jakie 27-letnia gwiazda opublikowała na tle zachodzącego słońca. Gwiazda pozuje bez makijażu i nago!

Nowe zdjęcie, które opublikowała Rita Ora wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród fanów na całym świecie. 27-letnia gwiazda zrzuciła z siebie wszystko! Internauci są zachwyceni do tego stopnia, że w komentarzach pod zdjęciem proponują nawet seks. Inni zaś uważają, że piosenkarka jest pod wpływem alkoholu.

“Wygląda na pijaną” – komentuje mohammedlazraq

Jak Wam się podoba zmysłowa piosenkarka w takiej odsłonie? Sprawdźcie koniecznie poniżej zdjęcia.

Obecnie wokalistka i aktorka Rita Ora otrzymała rolę w filmie “Detective Pikachu”.

Obraz powstanie na podstawie gry “Detective Pikachu”, której akcja rozgrywa się w świecie Pokemonów. Tytułowym bohaterem jest inteligentny detektyw rozwiązujący różne zagadki, którego sportretuje Ryan Reynolds (“Deadpool”). Partnerować mu będą Justice Smith (“Jurassic World: Upadłe królestwo”) i Kathryn Newton (“Wielkie kłamstewka”). Bill Nighy i Chris Geere zagrają ojca i syna. Udział potwierdziła wcześniej Suki Waterhouse, a teraz Rita Ora. Rola żadnej z pań nie została ujawniona.

Za scenariusz filmu “Detective Pikachu” odpowiadają Nicole Perlman i Alex Hirsch. Rob Letterman (“Rybki z ferajny”, “Podróże Guliwera”, “Gęsia skórka”) stanie za kamerą. Do kin aktorska produkcja trafi 10 maja 2019 roku.

Przypomnijmy, że świat poznał Pokemony w roku 1996. Narodziły się w Japonii, stając się bohaterami gier wideo (sprzedano ich 279 milionów egzemplarzy) i kart (sprzedano ich 21,5 miliarda), a następnie serialu animowanego (19 sezonów). Zdobyły popularność w ponad 70 krajach na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o nich za sprawą gry “Pokemon Go”.

Rita Ora na koncie ma udział w obrazach “Do utraty sił” czy “Szybcy i wściekli 6”. Zagrała też w filmie “Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego sequelach.

Urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 27-latki, “Ora”, ukazał się w 2012 roku. Ostatnio nagrała z Liamem Payne’em piosenkę “For You” do “Nowego oblicza Greya”.

▸ Przeczytaj także: Paris Hilton niczym American Beauty (ZDJĘCIE)

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

Hi I’m Rita it’s nice to meet you 2018! 📸 @damon_baker

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

zespoły weselne